Урочище «Даріївський парк» на Шполянщині скоро стане дібровою

31 березня 2015, 10:22

1

На Шполянщині додалося лісів. Два гектари нових насаджень створили учасники акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Тож непридатні для сільськогосподарського використання землі урочища «Даріївський парк» згодом стануть дібровою.

Для проведення такої масштабної роботи знадобилося близько 10 тисяч сіянців. Садили дуб звичайний і червоний, а також клен.

Активно підтримали акцію школярі, зокрема, учні Шполянської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату. Не залишилися осторонь і діти лісівників. В цей день вони також долучилися до весняної посадки лісу, підтримуючи ініціативу батьків. Дев’ятикласниця Оксана Перегон уже не вперше садить ліс. Тож зі знанням справи пояснює, як правильно потрібно обходитися з саджанцями, аби вони добре прижилися. Про лісівничі будні дівчина знає не з чужих слів, адже її тато працює у Шполянському лісництві. І ліс – це його щоденна праця.

8

Не поступались молоді і депутати районної ради. За словами голови райради Івана Скорика, взяли в ній участь не для «піару», а для корисної справи. Трудилися для примноження зеленої скарбниці свого краю.

Як розповідає директор Звенигородського лісгоспу Анатолій Проценко, загалом цього року буде створено насадження на площі 126 га, 10 з яких становитимуть нові ліси. Він підкреслив , що лісгосп щороку заліснює більше площ, ніж потрапляє під зруби. – Розширюємо лісовий фонд підприємства за рахунок освоєння земель непридатних для сільськогосподарського використання, - зазначив Анатолій Проценко.

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

Вгору