Уночі на вулицях Черкас комунальники боротимуться з ожеледицею

04 грудня 2017, 22:23

Через морози на вулиці Черкас у ніч на 5 грудня виїдуть чотири "КамАЗи", які будуть розсипати піщано-соляну суміш. Про це на презентації техніки, підготовленої до зимового періоду розповів директор КП "ЧЕЛУАШ" Олексій Мельник, інформує vikka.ua.

"Уся представлена техніка повністю готова до експлуатації. Чи так це насправді, ми подивимося під час першого снігопаду. Сьогодні вночі техніка вперше виїде в тестовому режимі, адже обіцяють паморозь. Якщо комунальне підприємство буде справлятися, то і надалі будемо працювати лише з КП "ЧЕЛУАШ", – розповідає міський голова Анатолій Бондаренко. – До кінця року, на жаль, сума на прибирання доріг мала – це 1,5 млн гривень, але будемо старатися зекономити".

Водночас очільник "ЧЕЛУАШу" Олексій Мельник каже: підприємство має достатньо запасів піску, а от із сіллю є деякі проблеми.

"Будемо брати минулорічні запаси солі і в разі, якщо переможець тендеру не впорається, оголосимо ще один. Хочу зазначити, що у будь-якій ситуації ми впораємося, – запевняє він. – У цілому місто до зими вже досить непогано підготовлене".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору