Уманський шоумен скасував весілля з новою коханою

09 вересня 2020, 23:00

фото з мережі

Христина Горняк, наречена Володимира Остапчука сьогодні заявила, що вони хворіють коронавірусом. У шоумена тест позитивний, у Христини - ні. Та за словами Христини, в неї такі самі симптоми.

Про це вона повідомила на своїй інстаграм-сторінці.

Дівчина також повідомила, що вона не буде перездавати тест, бо не бачить в цьому сенсу. Однак, вже коли вийде з самоізоляції та одужає, знову його зробить.

Христина зізналась, що поки що вони з Володимиром скасували весілля та перенесли його на пізнішу дату. Спочатку вона дуже засмутилась, однак зрозуміла, що під час пандемії потрібно бути готовому до такого розвитку подій.

- Як би не сталося, взяти партнера за руку й піти далі з позитивом і надіятися на краще. Я точно знаю, що в мене буде найкрасивіше та душевне весілля, але трішки пізніше,
– написала Горняк.

Дівчина також зазначила, що можна подумати, що все це певні знаки. Однак, треба розуміти, що все це на краще і скоро буде ще крутіше свято.

View this post on Instagram

Сейчас свадьбы не будет. Да, да....вы правильно прочитали. Мы переносим дату и очень ждём 💙 ⠀ Я за эти дни прошла все этапы: ▫️обиду. ▫️психи. ▫️отторжение. ▫️принятие. ✅позитивный настрой. ⠀ Когда нас подкосила болезнь, я подозревала, что празднованию свадьбы наступает «конец». ⠀ Стало жутко обидно, что вот как и почему я. Был уже спланирован девичник, вот прям послезавтра мы должны были ехать с моими подругами, у Вовы был спланирован мальчишник... ⠀ Были примерки платьев, подготовки с декораторами, организованы сюрпризы для любимого на свадьбу и тут все перевернулось в другую сторону... ⠀ Можно конечно сесть и подумать, что все это знаки, а можно как мы, подумать, что значит будет ещё круче праздник, но немного позже! ⠀ Во время пандемии к такому повороту событий необходимо быть готовым. Но как бы ни случилось, взять партнера за руку и пойти дальше с позитивом и надеждой на лучшее! ⠀ Всем любви! Я точно знаю, что у меня будет самая красивая и душевная свадьба, но чуть позже!👰🏻

A post shared by kristygor (@kristygor) on


Поділитись

Коментарі

Вгору