Уманський шоумен назвав нову дату весілля

30 вересня 2020, 22:52

Після року знайомства шоумен і ведучий Володимир Остапчук освідчився коханій Христині Горняк. Пара готувалась до весілля, проте церемонію довелось відкласти через зараження коронавірусом. Після одужання закохані оголосили нову дату.

Наприкінці серпня 36-річний Володимир Остапчук освідчився нотаріусу Христині Горняк, а вже на початку серпня вони захворіли на коронавірус. Попри те, що пара одужала від COVID-19 всього за два тижні, заплановане весілля їм все ж довелось скасувати. Про це наречені розповіли для програми "Зірковий шлях"

Володимир Остапчук планував зіграти друге весілля вже 1 жовтня, однак церемонію відклали через застуду. Як з'ясувалось, саме після того, як кохана шоумена запросила гостей на свято, йому стало зле. Наступного дня він здав ПЛР-тест і через чотири дні дізнався, що хворий на коронавірус .

- Я відправила запрошення в той день, коли Володимиру стало погано. Наступного дня, коли ми вже зрозуміли, що він захворів, я вже всім написала: "Вибачте, весілля не буде",
– пригадала Христина. 

Так, нова дата весілля та розпису – 15 жовтня. Варто зазначити, що наречені вже визначились з весільними вбраннями, ведучим та рестораном, однак досі не можуть узгодити меню. 

- Єдине, що ми ще не обрали, – меню в ресторані. Це вже дрібниці. Вся програма готова. Всі чекають, – наголосив Володимир.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору