Уманським АТОвцям виділять ділянки на сміттєзвалищі

19 серпня 2015, 11:40

земля

В Умані земельні ділянки для учасників збройного конфлікту, що триває на сході України, будуть виділятись поблизу міського сміттєзвалища. Про це повідомляє Прочерк з посиланням на сюжет телеканалу «Умань».

160 родин учасників АТО проживають сьогодні в Умані. Ще є немало уманчан, які зараз служать та не мають поки відповідного статусу, але тим не менш їх право на отримання землі також треба врахувати. Після ретельного аналізу містобудівних документів з’явилася можливість найближчим часом забезпечити частину уманчан учасників АТО земельними ділянками.

«Ми прийняли рішення виділити земельні ділянки у мікрорайоні «Східний» саме для учасників антитерористичної операції. У цьому мікрорайоні є всі комунікації – дороги, газо- і електропостачання. Тут буде близько 60 ділянок, які після всіх процедур ми будемо роздавати бійцям АТО», - говорить в. о. міського голови Умані Олександр Цебрій.

Розмір ділянок, за словами заступника начальника управління містобудування та архітектури Людмили Бондаренко, складатиме 0,09 га.

Однак, в цьому ж районі «Східний» розташований і найбільший головний біль уманчан – сміттєзвалище. Раніше містяни потерпали від численних пожеж смітника, що знаходиться в межах міста, і навіть погрожували перекрити автодорогу "Київ-Одеса", якщо звалище не припинить диміти.

На питання журналіста, чи виділення землі бійцям відбувалося за принципом – «на тобі, Боже, що мені не гоже», Олександр Цебрій відповідає:

«До осені цього року на нашому сміттєзвалищі буде облаштована перша черга сміттєпереробного заводу – сортувальна лінія. Все сміття, яке є на звалищі, буде відпрацьоване, і цей мікрорайон буде екологічно чистий».

Як повідомлялось раніше, уманське сміттєзвалище є найбільшим в Україні і займає 29 га. За 70 років свого існування його жодного разу не рекультивували.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору