Уманський нацгвардієць потребує допомоги

27 квітня 2015, 10:38

IMG_7539

32-річний Віталій Владика знову лягає на операційний стіл. Нацгвардієць постраждав у ДТП, що сталося 5 січня неподалік Артемівська. Йому вже зробили декілька операцій. За допомогою металевої пластини «зібрали» тазову кістку.  Проте це ще не кінець. Чоловікові потрібно зробити ще одну операцію, інформує Вечірня Умань.

У Віталія був переломаний таз у шести місцях, струс мозку та перелом стопи. Завдяки допомозі волонтерів та небайдужих уманчан нацгвардійцю зробили декілька операцій та встановили металеву пластину.  32- річний чоловік уже почав сам пересуватися за допомогою милиць. Проте на цьому його лікування не закінчується.

- Ми дуже вдячні уманчанам та волонтерам за допомогу. Зараз стан сина набагато покращився. Нарешті він може самостійно пересуватися та вчиться заново ходити, -розповідає мати Людмила.  – Але це не кінець. Віталію знову зроблять операцію. Потрібно в районі поясниці зібрати до купи ще одну кістку. Операцію будуть робити в госпіталі МВС безкоштовно. Проте всі медикаменти нам потрібно купувати самим.

На придбання медикаментів в родини Віталія вже майже не залишилося коштів.  Більшість з них вони витрачають на знеболюючі препарати. Тому рідні звертають до всіх небайдужих уманчан за допомогою.

Номер картки Приватбанку 5168 7556 0339 8963, Трохименко Олександр, брат Віталія. Номер матері Людмили 097 949 19 28. 

Поділитись

Коментарі

Вгору