Уманські ув’язнені пошили сукні для хористок “Надвечір’я”

18 жовтня 2014, 10:30

shveynaya-mashnka

Підприємство Уманської ВК 129 виготовило замовлення творчого колективу «Надвечір’я» Монастирищенського міського будинку культури на пошив 16 суконь.

Про це повідомляє ДПтС України в Черкаській області.

В своїй діяльності державне підприємство «Підприємство Уманської виправної колонії Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області (№129)» в основному спеціалізується на пошитті робочого одягу. Разом з тим в жовтні місяці поточного року на замовлення Уманської районної державної адміністрації та народного депутата України, підприємство виконало замовлення на пошив жіночих суконь у кількості 16 штук для народного аматорського хорового колективу «Надвечір’я» Монастирищенського міського будинку культури.

Замовлення було виготовлено у встановлені терміни та якісно. Освоєння нового виробу дало можливість додатково працевлаштувати двох засуджених підприємства.

Виступи артистів у жіночих сукнях, виготовлених на державному підприємстві «Підприємство Уманської виправної колонії Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області (№129)», в подальшому будуть слугувати візитною карткою підприємства.

Поділитись

Коментарі

Вгору