Уманські рятувальники повернули до життя цуценя, яке ледь не задихнулося під час пожежі

28 серпня 2018, 20:23

Уманські рятувальники повернули до життя цуценя, яке ледь не задихнулося під час пожежі

У понеділок, 27 серпня, під час пожежі по вулиці Івана Гонти уманські рятувальники повернули до життя маленьке цуценя, яке ледь не задихнулося у задимленій споруді. Про це на своїй сторінці у "Facebook" повідомив речник обласного управління ДСНС Констянтин Проценко.

До уманської пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про те, що на одній із вулиць міста виникла пожежа. За лічені хвилини на місце, де горів старий покинутий металевий вагончик прибув черговий караул 14-ї пожежно-рятувальної частини.

Під час боротьби із вогнем співробітники ДСНС почули із середини задимленої споруди слабе скавчання. Серед палаючого сміття в одному з кутків задимленого та заваленого мотлохом вагончика рятувальники знайшли мале цуценя, яке не лише не скавчало, а вже й не рухалося.

Коли його винесли у безпечне місце собача мало відрізнялося від мертвої тварини, але рятувальники спробували повернути його до життя. Цуценя облили водою та почали масажувати його грудну клітку та дути у ніс. Намагання хлопців не були даремними і вже за кілька хвилин тваринка почала рухатися та дихати, а ще за кілька хвилин цуценя навіть спробувало стати на лапи.

До свого підрозділу з пожежі, рятувальники поверталися вже із новобранцем.

Вгору