Уманські поліцейські відшукали зниклих дітей (фото)

11 березня 2016, 11:22

PM572image001

Залишивши домівку, двоє неповнолітніх дітей подолали відстань близько сорока кілометрів. Цілу ніч правоохоронці шукали зниклих братика та сестричку. В результаті чого діток було виявлено у придорожній лісосмузі.

Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Черкаській області.

До Уманського відділення поліції звернулася жителька одного із сіл району. Заявниця повідомила, що двоє її неповнолітніх дітей пішли з дому та вже тривалий час відсутні за місцем проживання.

Жінка розповіла, що вже не першу годину намагалася розшукати їх самотужки. Проте пошуки не дали бажаного результату, тому звернулася за допомогою до правоохоронців. Для пошуку зниклих дітей було орієнтовано весь особовий склад відділу.

PM779image002

В результаті пошукових заходів працівники поліції знайшли 12-річну дівчинку та 10-річного хлопчика у лісосмузі вздовж автодороги сполучення Київ-Одеса. Залишивши домівку, діти подолали відстань близько сорока кілометрів. Знайдених дітлахів правоохоронці доставили до Уманської районної лікарні. Після огляду лікарів з ними працюватимуть психологи.

За даним фактом Уманським відділенням поліції проводиться перевірка. Працівники поліції з’ясовують істинну причину такої поведінки дітей.

PM580image003

Коментарі

Вгору