Уманські міграційники видворять з країни 34-річного громадянина Тунісу

25 серпня 2023, 18:46

Співробітники Уманського відділу Міграційної служби у Черкаській області виявили на території району 34-річного громадянина Туніської Республіки із паспортом, термін дії якого закінчився, та без законних підстав перебування в Україні.

Іноземець у минулому здобував освіту в одному із закладів вищої освіти Одещини та одружився з громадянкою України. У 2021 році отримав дозвіл на імміграцію в Україну та навіть подав документи на отримання посвідки на тимчасове проживання на підставі возз’єднання з сім’єю, проте виготовлений документ, строк дії якого 1 рік, так і не прийшов отримати. Як наслідок – неотриманий протягом року документ був знищений.

Встановивши всі обставини перебування в Україні 34-річного громадянина Туніської Республіки, міграційники притягнули його до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 203 КУпАП, наклали штраф та ухвалили рішення про примусове видворення за межі України.

Оскільки в іноземця відсутні підстави та документи, що дають право перебувати на території України, міграційники звернулися до суду з позовом про затримання з поміщенням до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства (ПТПІ) для подальшого видворення. Після задоволення позову порушника міграційного законодавства супроводили до ПТПІ, де він може перебувати 6 місяців.

За інформацією пресслужби Міграційної служби Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору