Уманські хасиди запевняють, що вони проти сепаратистів

12 травня 2014, 15:58

Нещодавно містом поширилися чутки, що серед уманських хасидів є прибічники сепаратистів. Проте віце-президент Міжнародного благодійного фонду брацлавських хасидів імені Раббі Нахмана Шимон Бускіла чутки спростовує. Та стверджує, що підтримка сепаратистів для хасидів є зрадою Єврейської общини, інформує "Вечірня Умань".

Єврейська община Умані виступає за єдність України. Вони проти поділу країни на федерації та приєднання до Росії. Тож всі чутки про причетність хасидів до сепаратистів, спростовують.

- Для нас підтримувати сепаратистів, те ж саме, що зрадити власну общину. Євреї ніколи не вмішувалися в політику, і так повинно бути й надалі. - коментує ситуацію Шимон Бускіла. - Умань дуже патріотичне місто. Ми часто сюди приїздимо, тут працюємо, живемо. І я вважаю, що навіть думати не можна про розподіл України. Тут знаходяться наші святі місця: і в Донецьку, і Криму. А тепер ми не маємо можливості туди поїхати…

Хасиди запевняють, що із їхнього боку не може бути жодних провокацій чи сепаратизму. Проте, якщо раптом хтось із «їхніх» захоче таким чином підзаробити, то буде мати справу із всією Єврейською общиною Умані.

Поділитись

Коментарі

Вгору