Уманські футболісти здобули першу перемогу на чемпіонаті України

01 вересня 2018, 07:59

Уманські фотболісти здобули першу перемогу на чемпіонаті України

Відбулися матчі чергового туру національних змагань з футболу серед жіночих команд вищої ліги, повідомляє "Черкаський спорт".

На стадіоні “Колос” в м. Березне відбувся поєдинок четвертого туру чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги, в якому зустрілися «Родина-Ліцей» Костопіль та «Ятрань-Берестівець» Уманського району.

Після стартових трьох поразок уманчанки не мали права на ще одну помилку і здолали костопільський колектив, забивши господаркам у кожному з таймів.

Спочатку результативну атаку завершила екс-гравець «Родини-Ліцей» – Юлія Семенюк, а у другому таймі гольове завершення в активі Марії Тихонової. У підсумку, дебютна перемога «Ятрань-Берестівець» у новому сезоні – 2:0, яка допомогла уманчанкам покинути зону вильоту.

До цього туру сезону 2018/2019 років команди з Уманського району, які представляють Черкащину у чемпіонаті України з футболу серед жіночих команд вищої ліги, перемог не здобували.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram