Уманські активісти підтримали блокаду торгівлі з окупованими територіями Донбасу

07 лютого 2017, 12:48

«Той, хто торгує з ворогом, вбиває дітей України» - плакати саме з таким написом 5 січня з’явилися в центрі Умані та на мосту, що по трасі Київ-Одеса. Так уманські активісти підтримали ветеранів АТО, що в Лисичанську блокують залізницю Луганськ-Попасна, пише Вечірня Умань.

«Сьогодні торгувати з Росією - теж саме, щоб в часи Другої світової Радянський союз торгував би з Німеччиною.  Це пряме фінансування ворога, яке ми повинні зупинити.» - розповідає член «Уманської самооборони» Єдуард Скрипник.

Перші плакати з протестами на центральній площі міста з’явилися 29 січня, саме  під час недільного віче активісти вирішили діяти.

«Будувати бізнес на крові вважаю недопустимим. Адже сам факт торгівлі з окупантами - це плювок в обличча всьому народу! Особисто у мене ця війна багато що відібрала, докорінно і безповоротно змінила моє життя, тому я просто не можу дозволити собі залишатись осторонь і бути байдужою. Кожен громадянин має розуміти, хто наш ворог і проти кого ми маємо боротися, аби наші діти та внуки не бачили цієї війни», - розповідає волонтер Марія Титаренко, що долучилась до акції протесту.

Через тиждень, два величезних банери з написами «Той, хто торгує з ворогом, вбиває дітей України» з’явились у центрі міста. Після віче, активісти вивісили їх на мосту, що на трасі Київ-Одеса.

«Коли ми вішали банери, приємно  вразила підтримка водіїв, які сигналили нам. В такі моменти розумієш, що ти все правильно робиш», - розповідає Єдуард.

Підтримка АТОвців, що влаштували блокаду торгівлі з окупованими територіями Донбасу, не обмежилась плакатами. Наприкінці січня уманські  активісти завезли гуманітарну допомогу у село  Гірське, де розташований один із блок-постів.

«Зараз їм важко, адже на Сході дуже сильні морози. Але бійці розуміють, що саме зараз необхідно тиснути на ворогів всіма методами. Чим скоріше це зробити, тим швидше в них скінчиться економічний і проплачений людський ресурс, щоб воювати з Україною», - зазначає Єдуард Скрипник.

Блокадну естафету від уманчан перейняла Біла Церква. Найближчим часом схожа акція протесту пройде і в їхньому місті.

Коментарі

Вгору