Уманська РДА продовжує ділити район за закритими дверима

17 червня 2015, 21:52

1434445592_img_4066

Вже традиційно обговорення важливих питань для громади Уманщини проходило без журналістів, за закритими дверима, у кабінеті голови Уманської райдержадміністрації Віталія Олійника. Цього разу обговорювали питання, щодо остаточного проекту добровільного об’єднання територіальних громад, інформує Вечірня Умань.

Нараду проводив Віталій Олійник. Проте, що нарада вже відбулася повідомили на сайті райдержадміністрації.

Раніше на громадських обговореннях разом із головою Черкаської обласної адміністрації Юрієм Ткаченком був презентований проект про створення 7 територіальних громад на Уманщині. Такий поділ не сподобався сільським головам, керівникам підприємств, депутатам районної та обласної рад. Вони наголошували на тому, що це добровільне об’єднання і тому ініціатива об’єднання сіл має йти від них, а не насаджуватися чиновниками.

Вчора за закритими дверима від журналістів пройшло засідання робочої групи, щодо остаточного затвердження плану добровільного об’єднання громад. Про це повідомили на сайті Уманської райдержадміністрації.

Робоча група вирішила завершити підготовку перспективного плану та збільшити кількість громад до 9, а саме:1) Бабанська, 2) Берестівецька, 3) Дмитрушківська, 4) Доброводівська, 5) Дубівська, 6) Ладижинська, 7) Паланська, 8) Родниківська, 9) Юрківська.

Чи прислухалися чиновники до громади, де будуть проходити межі громад, і чому саме так поділили села на сайті райдержадміністрації - не повідомляють.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору