Уманська РДА не хотіла виконувати рішення суду

02 липня 2014, 09:46

 

Київський апеляційний адміністративний суд залишив у силі рішення першої інстанції, яким задоволено позов прокурора Уманського району та скасовано протиправне розпорядження районної державної адміністрації про передачу в оренду земельної ділянки вартістю понад 420 тис. грн.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Так, під час проведення перевірки прокуратурою району щодо додержання вимог законодавства при наданні в користування на умовах оренди земельних ділянок встановлено наступне.

У грудні 2012 року Уманська районна державна адміністрація, порушивши вимоги земельного законодавства, надала в оренду місцевому жителю для створення фермерського господарства, в адміністративних межах Рижавської сільської ради, земельну ділянку загальною площею 19 га.

З метою усунення вказаних порушень закону прокурором заявлено позов до Черкаського окружного адміністративного суду про визнання протиправним та скасування розпорядження вказаної райдержадміністрації. У квітні минулого року вказаний позов судом задоволено.

Не погоджуючись з вказаним рішенням суду, Уманською районною державною адміністрацією внесено апеляційну скаргу. У червні поточного року судом у задоволені скарги відповідача було відмовлено, а рішення першої інстанції залишено без змін. Державі повернуто незаконно орендовану земельну ділянку вартістю понад 420 тис. грн.

Поділитись

Коментарі

Вгору