Уманська художниця та одеська фотограф запалили в Умані «Різдвяні вогні» (фото)

28 грудня 2016, 17:20

img_2532

Різдвяні вогні уманської художниці та одеського фотографа подорожують Україною. Ще кілька тижнів тому цю виставку презентували в Одесі, а вже сьогодні у атмосферу різдвяного свята можуть поринути уманчани. В місті презентували  виставку фото та картин  «Різдвяні вогні», пише Вечірня Умань.

img_2489

- Я дуже люблю Різдво та новорічні свята, коли уся сім’я збирається в одному домі, і на ялинках запалюються вогні, - це і надихає мене творити, - розповідає художниця Одарка Дьома-Пісна.

img_24691

Подібну виставку художниця презентувала і минулого року, цьогоріч її доповнили нові картини та близько 20-ти фоторобіт одеської фотографа Катерини Кіпер

img_2549

- Найприємніше вразило те, що всі персонажі картин не показують свого обличчя,  і ти можеш підійти до картин і уявити себе на місці тієї закоханої пари чи щасливої родини, що сидить за різдвяним столом, - ділиться враженнями директор ДІАЗ «Стара Умань» Олександр Мельничук.

img_2472

Приємним сюрпризом став розіграш фоторобіт та картин, який підготували автори виставки для своїх відвідувачів. Різдвяні полотна у своїх оселях поставлять шестеро уманчан.

img_2537

Виставка працюватиме до 27 січня, вхід вільний.

Поділитись

Коментарі

Вгору