Уманчанин хотів убити колишню дівчину, а зарізав її дядька

15 лютого 2016, 14:25

1

Він її кохав і… мало не вбив. Колишній хлопець неодноразово погрожував уманчанці кривавою розправою, але ніж у груди дістався її дядьку. Без батька залишився його трирічний син, а 18-річна дівчина тепер сама виховуватиме молодших братика і сестричку, інформує Вечірня Умань.

В цій історії все могло бути інакше. Але трагічний збіг обставин поставив крапку в житті уманчанина Дениса. Він міг би залишитися живим, якби не вийшов на вулицю. Але тоді б втратив племінницю…

«Він був мені матір’ю, батьком і братом…»

Для 18-річної Жені покійний Денис був рідним дядьком. Він допомагав їй виховували молодших братика і сестричку, адже після смерті матері, на тендітні плечі дівчини звалились далеко недитячі обов’язки. Коли племінниця почала зустрічатись з «майбутнім вбивцею», Денис був не проти їхніх стосунків. Але щире, взаємне кохання тривало недовго. Після чергових скандалів та істерик з боку хлопця, дівчина розірвала стосунки. Але хлопець не залишив кохану у спокої. Коли Женя почала ігнорувати дзвінки та смс-повідомлення, кохання перетворилось на постійні погрози здійснити над нею криваву розправу, і покінчити життя самогубством. Дівчина жила під страхом смерті протягом двох місяців, але на лезу ножа опинилось життя її дядька. 3 лютого пролунав черговий телефонний дзвінок… Розмова пішла по вже звичному сценарію: «Я заріжу тебе і себе, але ти з іншим не будеш» - фраза, яку не одноразово повторював хлопець дівчині. Дядько порадив кинути слухавку та ігнорувати дзвінки. Так і зробила…

2

 

«На його місті могла б бути я…»

4 лютого вночі черговий телефонний дзвінок від колишнього, з проханням вийти на вулицю поговорити. Передчуваючи, що це буде не просто розмова, Денис не пускав дівчину на вулицю. Адже ще кілька годин тому хлопець погрожував їй кривавою розправою. Але впертість Жені і бажання розставити всі крапки над «і» взяли гору. Дядько не пустив племінницю саму, і вийшов разом з нею. На дворі на них вже чекав колишній дівчини. Розмова хлопців практично зразу набула агресивного характеру. На чергове прохання Дениса залишити племінницю в спокої, колишній дістав ножа і почав погрожували зарізати себе і їх. Між хлопцями розпочалась бійка. Дівчина намагалась розборонити їх, за що отримала непоганий удар від колишнього і опинилась в калюжі. Коли вона прийшла до тями, Денис вже був біля під’їзду, а неподалік стояв колишній з перерізаною рукою, промовляючи вже таку знайому репліку: «Я ж говорив тобі, що це зроблю…»

«Денис міг залишитись живий, якби швидка прихала вчасно…»

Почувши крики на вулиці, сусіди викликали швидку. І лише після другого дзвінка лікарі прибули на місце злочину. Дівчина разом з потерпілими відправилась до лікарні. На тілі Дениса лікарі встановили 4 ножових порізи - в пах і грудну клітину. Хлопець весь час жалівся на жахливий біль у грудях, і на те, що йому важко дихати. В Жені почалась істерика, адже найдорожча для неї людина на межі смерті, а все що лікарі зробили з порізами – це заклеїли їх пластирем. Коли з’ясувалось, що у хлопця внутрішня кровотеча, врятувати його вже було не можливо. О 7.30 ранку дівчині повідомили про смерть Дениса….

«З невістки стала наркоманкою…»

Женя довго не могла прийти в себе. Смерть найближчої людини, допити поліції, аварія батька, який розбив автівку, поспішаючи з Житомира в Умань. Але останньою краплею стали наклепи рідних вбивці. Дівчина з невістки стала наркоманкою, а Денис - п’яним дядьком, що спровокував конфлікт.

Чи зіграє на руку вбивці колишня судимість Дениса?

Хлопця три роки тому затримала поліція, виявивши в нього марихуану. Згідно статті 307 за зберігання наркотиків, Денис перебував під домашнім арештом. Чи зіграє на руку вбивці колишня судимість хлопця – покаже слідство.

Трьохрічний син ще й досі чекає подарунку на День народження від покійного батька

У Дениса був син, якому 19 січня має виповнитись 4 роки. Хлопчик живе з колишньою дружиною постраждалого, і навіть не здогадується про смерть батька, досі чекаючи від нього подарунку на День народження. Це були останні слова опубліковані Денисом в соціальній мережі ВКонтакті: «Я люблю своего сына Максимку, eто сaмоe дорогоe в моeй жизни! Люди, не сходите с ума, берегите семью!»

3

Уманське відділення поліції, повідомляє, що на даний час триває слідство. Поліція допитала обвинуваченого і свідка. За даним фактом слідчим відділенням відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження), що передбачає від 7 до 10 років позбавлення волі.

Коментарі

Вгору