Уманчани пікетували районну міліцію, звинувачуючи у “кришуванні” наркоторговців

02 липня 2014, 21:29

 

1 липня активісти Уманської районної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" долучилися до пікетування громадськістю районного відділу управління МВС України в Черкаській області. Мета пікетувальників -  зменшення поширення наркоманії, яку часто "кришують" міліціянти. До цієї вимоги свободівці додали ще й потребу широкої люстрації.

На акцію зібралися переважно ті, хто на власному досвіді пересвідчився у "дієвості" нашої міліції. Матері, які тримали плакати: "Стоп, наркотик!", "Міліціє, відкрий очі! Ваша байдужість – смерть наших рідних, знайомих, коханих!", "Ні продажу наркотиків!", вимагали звітности від міліції про закриття місць розповсюдження наркотиків.

До людей таки вийшло двоє представників районної міліції, один з яких представився першим заступником начальника райвідділу. Міліціянт повідомив, що начальник районної міліції має право на відпочинок, тому перебуває у відпустці.

Мітингарі хотіли почути, що реально зроблено в селах Родниківка, Піківець, Краснопілка, в яких відомі місця поширення наркотиків і "кришування" їх міліцією. Однак міліціонери не були готові відповісти на питання уманчан.

За інформацією прес-служби Черкаської обласної організації ВО "Свобода"

Поділитись

Коментарі

Вгору