Уманчани отримали гуманітарну допомогу із Литви

11 грудня 2017, 19:33

Стосунки України та Литви на міжнародній арені завжди відзначалися доброзичливістю та тісною співпрацею, а між Уманню та литовським містом Радвілішкіс у 2013 року було підписано  угоду про співпрацю та поріднення. Відтоді діти пільгових категорій неодноразово проходили оздоровлення у літніх таборах Литви. А в період складної епідеміологічної ситуації на початку минулого року мерія міста Радвілішкіс надала гуманітарну допомогу у вигляді 4600 упаковок противірусного препарату «Реленца» для лікування уманчан, пише "Дзвін".

На цьому добрі справи міста-побратима не закінчуються, а гуманітарна допомога, донором якої став «Клуб дружби міст Радвілішкіса й Умані», – яскравий тому приклад. Саме за їхнього сприяння наша дитяча лікарня змогла отримати такі потрібні дитячі ліжка та постільну білизну, а уманські освітяни – канцелярські товари, фотоапарат та ракетки для великого тенісу.

«Щиро вдячні за допомогу. Отримані речі спрямуємо на потреби навчальних закладів. Канцтовари хочемо передати діткам із малозабезпечених сімей – це буде їм як подаруночок під  ялинку», – задоволена подарунками начальник відділу освіти Оксана Мельник.

На потреби уманського підприємства «Комунальник» було передано новий трактор-газонокосарку (Husqvarna AB), який служитиме на благо міста. Для підопічних управління праці та соціального захисту населення теж надійшла допомога.

Це лише частина великого обсягу допомоги від литовського міста-побратима Радвілішкіс, від небайдужих людей.  Велика вага цієї допомоги і в тому, що небайдужі литовці – одні з небагатьох іноземних громад, готових підтримати не тільки словом, а й ділом.

«Ми ще раз пересвідчуємось, що народна дипломатія стає засобом поріднення та взаємодопомоги, незважаючи на національність та територію. В черговий раз хочу подякувати нашим литовським друзям з міста Радвілішкіс за надану допомогу», – сказав міський голова Олександр Цебрій.

Вгору