Уманчанам доведеться більше платити за тепло через корупціонера-підрядника

15 січня 2023, 13:30

Директор комерційного підприємства, якого нещодавно впіймали на розтраті майна та службовому підроблені, будував котельню. Йому вдалося "заробити" на схемі майже 5 мільйонів гривень. Подробиці справи розповів начальник слідчого управління ГУНП в Черкаській області Владислав Вінник.

З власних джерел журналістам Про все стало відомо, що мова йде про підприємство в Умані.

"У 2020 році комунальне підприємство, яке забезпечує теплопостачання міста, вирішує взяти участь у міжнародній кредитній програмі, метою якої є підвищення енергоефективності мереж міст України, - пише правоохоронець. - Розроблюють проект будівництва котельні, отримують схвалення на участь у програмі та отримання кредиту. Укладають договір із підприємством-підрядником, яке виконує будівництво та здає об'єкт в експлуатацію. При цьому, ціна на все обладнання котельні у 2-3 рази вища за ринкову. Підрядник розказував нам, що це просто бізнес, він купляє дешевше і продає дорожче. П'ять мільйонів кредитних коштів, якими цей "бізнесмен" заволодів, мають віддавати усі жителі міста через платіжки за тепло".

Владислав Винник обіцяє, що правоохоронці зроблять все, аби зловмисник сів до в'язниці та повернув місту вкрадені гроші.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору