Уманчан запрошують долучитись до створення музею (відео)

28 липня 2017, 11:08

Уже кілька років в Уманському краєзнавчому музеї діє постійна експозиція присвячена подіям на Майдані 2013-2014 років. А віднедавна уманчани та гості міста можуть також на власні очі побачити, якою страшною є війна, повідомяє ТК "Умань".

- В Уманському краєзнавчому музеї діє постійна експозиція під назвою "Україна - понад усе". Представлені атрибути та знаряддя, яке було привезено із зони АТО. Науковими співробітниками була розроблена тематична експкурсія, яка стосується даної теми. Наукові співробітники у своїй роботі вводять нові форми та методи роботи. Глядачам дозволяють брати до рук експонати та розглядати їх із середини, зазначила директор Уманського краєзнавчого музею Наталія Білоус.

За словами директора Уманського краєзнавчого музею Наталії Білоус, наразі у місті також розпочали роботу над створенням музею російсько-української війни. Директор музею звернулася до уманчан із проханням допомогти створити й наповнити музей новими експонатами, аби забезпечити гідний рівень експозиції.

Поділитись

Коментарі

Вгору