Уманчани не знають, де конкретно вимикатимуть світло

02 грудня 2014, 10:28

svet

У зв’язку з аварійним відключенням блока №3 потужністю 1000 МВт на Запорізькій АЕС і виникненням не покриваючого дефіциту потужності та з метою збереження режиму цілісності Об’єднаної Енергетичної Системи України в понеділок 01.12.20014 року з 7.00 введені обмеження потужностей та споживання енергії в повному обсязі.

За офіційним повідомленням директора Уманських енергетичних мереж ПАТ «Черкасиобленерго» Сергія Клочка, відключення електроенергії в мікрорайонах міста відбувається за вказівкою чергового диспетчера ПАТ «Черкасиобленерго», який отримує команду від чергового диспетчера Центральної диспетчерської служби (м. Київ), - інформує виконком Уманської міської ради.

Відключаються лінії підстанції м. Умань в об’ємах потужності, яку вказує диспетчер ПАТ «Черкасиобленерго». Відключення електроенергії міста та району здійснюється терміном на 2 години, а кількість відключень визначається об’ємом навантажень. 

Звертаємо увагу, що Уманські енергетичні мережі не мають графіків відключень, тобто, не можуть знати наперед, який мікрорайон міста буде вимкнений і коли. Адже, команда чергового диспетчера ПАТ «Черкасиобленерго» повинна бути виконана протягом 10 хвилин.

Поділитись

Коментарі

Вгору