Уманчан охоронятимуть всі міліціонери, криміналісти та кінологи, які є в місті

30 квітня 2015, 15:50

1

Про це на прес-конференції розповів начальник Уманського міського відділу внутрішніх справ підполковник міліції Віталій Школенко.

- В період з 30 квітня по 12 травня особовий склад міліції Уманщини нестиме службу у посиленому режимі. Дані заходи спрямовані на недопущення злочинних проявів та укріплення правопорядку в місті, - сказав Віталій Анатолійович.

Особлива увага правоохоронцями буде звертатися на посилення охорони громадського порядку в місцях масового скупчення людей, біля культурних споруд, меморіальних комплексів, навколо будинків органів державної влади та місцевого самоврядування, а також об’єктів життєзабезпечення населення.

В цілому для забезпечення охорони громадського порядку у першій декаді травня буде задіяний весь, без виключення, особовий склад місцевої міліції, представники експертно-криміналістичного та кінологічного центру при УМВС України в Черкаській області, а також усі наявні одиниці автотранспорту. Також практичну посилену допомогу правоохоронцям будуть надавати представники громадський організацій міста.

В свою чергу, Віталій Школенко закликав усіх жителів та гостей міста проявити толерантність та повагу один до одного у своїх вчинках та висловлюваннях.

- Наша спільна мета не допустити проявів насильства, тероризму та інших протиправних дій, - наголосив начальник Уманського міськвідділу міліції.

За інформацією прес-служби УМВС України в Черкаській області

Поділитись

Коментарі

Вгору