У Черкасах рекордно віджалися за Крим та Україну (фото)

30 квітня 2015, 15:20
IMG_3262

Фото Про все

У Черкасах на головній площі міста встановили рекорд України із віджимання. Школярі, студенти та всі охочі черкащани віджалися рівно двадцять п'ять разів. Загалом понад три тисячі осіб, хоча попередньо планувалося, що віджиматися буде лише півтори тисячі черкащан.

Наймасовіше відтискання від землі зафіксувала керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

IMG_3263

Фото Про все

- Сьогодні Черкаси встановили рекорд, який найближчим часом буде дуже важко побити. Ми нарахували 3 150 осіб, які синхронно та одночасно відтискалися від землі рівно двадцять п'ять разів, - каже Лана Вєтрова та додає, що кількість учасників може бути більшою, адже не всі реєструвалися, а приєднувався до дійства стихійно.

Перед встановленням рекорду всі учасники зробили розминку, а лише потім приступили до віджимання по одному разу за кожну область України, а також за Крим.

IMG_3259

Фото Про все

- Сьогодні черкащанам вдалося побити рекорд киян. Рік тому у Києві відтискалося від землі близько тисячі осіб. Тепер черкащани встановили новий рекорд України, - зазначає пані Лана. - Загалом, Черкаси були активні впродовж всього минулого року, коли було зареєстровано кілька рекордів.

Серед таких - відомий рекорд із присідання, а також намальований величезний стяг та герб на ТРЦ.

IMG_3257

Фото Про все

- Сподіваюся, що цьогоріч черкащани продовжуватимуть у такому темпі, - говорить Лана Вєтрова.

Варто додати, що до віджимання приєднався також і голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. Пізніше він розповів, що віджимання для нього звична справа, адже зарядку Юрій Ткаченко робить кожного дня перед роботою.

IMG_3255

Фото Про все

Після встановлення рекорду для черкащан заспівав Віталій Козловський.

IMG_3261

Фото Про все

IMG_3245

Фото Про все

IMG_3222

Фото Про все

 

IMG_3275

Фото Про все

Здивуйте своїх друзів креативним поздоровленням http://yubiley.org/pozdravleniya-s-yubilyeem-pape.html Тости, привітання та сценарії свят для будь-якої події!

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору