“Уманьтеплокомуненерго” звернулося до суду, щоб зупинити постанову про граничні тарифи на тепло та гарячу воду

13 серпня 2019, 15:27
"Уманьтеплокомуненерго звернулося до суду, щоб зупинити постанову про граничні тарифи на тепло та гарячу воду
Уманське КП «Уманьтеплокомуненерго» звернулося до Окружного адмінсуду Києва з проханням зупинити дію урядової постанови щодо встановлення для населення граничних тарифів на опалення і постачання гарячої води.

У повідомленні йдеться, що до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшла заява про забезпечення позову щодо зупинення дії постанови Уряду якою були встановлені граничні ціни/тарифи на послуги теплопостачання для населення на опалювальний сезон 2019-2020 року”.

Згідно з інформацією, позивачем є Уманське комунальне підприємство «Уманьтеплокомуненерго», а відповідачем - Кабінет Міністрів України.

Як зазначається, позивач просить суд зупинити дію постанови КМУ від 26 червня 2019 р. № 560 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг» до набрання законної сили рішенням у справі про визнання протиправним та скасування п.п. 1 та 2 відповідної постанови уряду.

Наразі судом вирішується питання щодо наявності правових підстав для вжиття заходів забезпечення позову до подання відповідного позову до Окружного адміністративного суду міста Києва.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на засіданні в середу, 26 червня, встановив граничний тариф на гарячу воду для населення.

Зокрема, встановлено 83.66 грн за 1м³ - за наявності рушникосушильників та підключення їх до систем постачання гарячої води і 75.74 грн за 1м³ - за відсутності рушникосушильників.

За інформацією пресслужби суду

Читайте також: “Ситуація критична”: черкаський водоканал може припинити водопостачання у будь-який момент

 

Коментарі

Вгору