Умань готується до відзначення 9 травня

09 квітня 2014, 13:02

9 квітня під головуванням заступника міського голови Людмили Кирилюк відбулося засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення загальноміських заходів із відзначення Дня Перемоги. В нараді взяли участь керівники органів місцевого самоврядування та виконавчих органів влади, установ, організацій, представники ветеранських організацій, члени організаційного комітету.

Про це повідомляє виконком уманської міської ради у Facebook.

Людмила Миколаївна проінформувала присутніх щодо запланованих заходів з нагоди відзначення 69-ої річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні. Також на засіданні заслухано і обговорено пропозиції до заходів з відзначення знаменної події.

Попередньо планується, що ранок 9 травня розпочнеться з проведення мітингу-реквієму та покладання квітів до Обеліску Слави. Потім в міському Будинку культури пройдуть Урочисті збори за участю представників міської влади, учасників бойових дій, представників громадських організацій ветеранів війни та праці. Також планується «Солдатська каша». В Центральному сквері міста можна буде переглянути концертну програму, підготовлену учнівською молоддю. На завершення святкового дійства відбудеться «Свічкова хода Пам’яті».

Вгору