Улюблені пісні і прем’єри з нового альбому: у Черкасах виступить Арсен Мірзоян

13 листопада 2023, 15:36

«Сонце» - саме так назвав свій новий альбом, пісні з якого ще ніде не публікувалися, та нову концертну програму Арсен Мірзоян. Один із найхаризматичніших співаків України виступить в Черкасах у суботу, 18 листопада, о 19.00 у Палаці культури «Дружба народів».

"Це буде особливий зігріваюче-теплий і палюче-спекотний концерт. Улюблені пісні і прем’єри з нового альбому, глибина текстів і драйв музики, приголомшливе світлове шоу і найгарячіша атмосфера. Цей концерт вразить усіх", - гарантують організатори.

У новій концертній програмі Арсен Мірзоян об’єднав прем’єри та всі свої найкращі хіти. «Вінні-Пух», «Джеральдіна», «Поцілуй», «Ідіоти», «Не Магеллан», «Паперовий сніг», «Королева», «Подружка» - глядачі почують всі улюблені пісні й багато тих, які співак давно не виконував на своїх концертах.

Непередбачуваний, відвертий та завжди щирий. На українській сцені Арсен Мірзоян вже понад 10 років полонить серця жінок. Крім усього, Арсен Мірзоян - ще й один із найактивніших волонтерів. Як справжній патріот, допомагати захисникам артист почав із 2014 року. Незліченну кількість разів виступав для воїнів у найгарячіших точках, а за час повномасштабного вторгнення із друзями передав захисникам на передову понад 1300 автівок.

Біль, переживання і водночас рішучість та сміливість всіх українців співак втілив у потужних піснях «Моя країна», «Вальс Ірпінь» і «11/11» - вражаючому синглі, який присвятив Херсону. Співак одним із перших заспівав у звільненому Херсоні, тож все, що побачив та відчув, втілив у пісні.

"В мене не дуже виходить писати пісні на задані теми, тому мені обов’язково, щоб я прожив все, відчув - тоді переповнює враження, що це не я пишу. Воно просто з’являється в мене десь в голові, - каже Арсен Мірзоян. - «11/11»- це закарбована історія у нотах, в текстах. Як одна з усіх, у принципі, моїх історій".У суботу, 18 листопада, о 19.00 у Палаці культури «Дружба народів» буде вибух кольорів, світла, сенсів, неймовірної музики і шаленої енергетики.

Квитки на концерт купуйте за цим посиланням https://cherkasy.internet-bilet.ua/uk/event-scheme/70413/arsen-mirzoyan 

Партнерський матеріал

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору