“Укроп” та “Свобода” визначилися з кандидатами на посаду мера Черкас

15 вересня 2015, 13:00

мер

Всеукраїнські з'їзди партій ВО «Свобода» та «Укроп» прийняли рішення про участь місцевих організацій партій у місцевих виборах та рекомендували до висунення кандидатів в мери, пише Кропива.

Так від ВО «Свобода» за посаду міського голови Черкас боротиметься голова міської організацій партії, керівник фракції у міській раді Ярослав Нищик.

- Вже поширили інформацію, що мене висунули кандидатом на посаду міського голови Черкас. Я хочу підкреслити, що всеукраїнський з’їзд партії рекомендував мою кандидатуру до висунення, кінцеве ж слово скаже міська партійна конференція. Я готовий до цієї боротьби, і в разі підтвердження рекомендації місцевими партійцями буду доводити, що націоналісти можуть показати гідний результат, - пояснив Ярослав Нищик.

500x332-images-news-092015-e3ceff93af53268bf0b04873daee524f-430x286

Фактично визначився з своїм кандидатом на посаду міського голови і «Укроп», ним став не лідер обласної організації, депутат міської ради Руслан Зоря, а підприємець та волонтер, який вже тривалий час співпрацював з партією, Андрій Бортник.

- Ми давно плідно співпрацювали з «Укропом», як і з багатьма іншими організаціями, по допомозі військовим. Було кілька спільних проектів, направлених на зменшення корупції в міській раді. Я безпартійний. Була пропозиція від "Укропу" розробити програму, направлену на повне знищення корупції в Черкаській міській раді. В нас є багато розробок, втілення яких зробить чиновника, починаючи з міського голови, звичайним бюрократом в европейському розумінні цього слова. Згодом всі наші напрацювання ми представимо виборцям, - підтвердив своє висунення Андрій Бортник.

dsc02209-430x323

Коментарі

Вгору