Україну на Євробаченні-2020 представлятиме гурт, який співає фольк-рок (відео)

23 лютого 2020, 08:10

Фінал національного відбору на міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2020", що відбувся у суботу, 22 лютого, визначив представника від України. Судді та глядачі спільними зусиллями обрали переможця, яким став гурт Gо-A з піснею “Соловей”. Про це повідомляє Укрінформ.

За результатами голосування, гурт Gо-A набрав найбільше балів глядачів і суддів — загалом 12 балів.

У фіналі нацвідбору за перемогу змагалися шість учасників: Krutь із піснею "99"; Jerry Heil із піснею Vegan; Gо-A з піснею "Соловей"; David Axelrod із піснею Horizon; Khayat із піснею Callforlove; Tvorchi з піснею Bonfire.

У фіналі нацвідбору також виступили троє представників від України на Євробаченні в різні роки: Джамала — переможниця "Євробачення-2016", яка привезла конкурс у Київ у 2017 році; Андрій Данилко у своєму образі Вєрки Сердючки, який посів друге місце на "Євробаченні-2007"; Тіна Кароль, яка представляла Україну на "Євробачення-2006", де посіла сьоме місце.

Читайте також: Україна візьме участь у "Євробаченні юних музикантів-2020"

"Євробачення-2020" відбудеться 12, 14 та 16 травня 2020 року в Роттердамі, Нідерланди. Представник від України виступатиме у першому півфіналі пісенного конкурсу 12 травня.

Коментарі

виталий сказав:

Бажаю перемоги! Пісня гарна!

Ольга сказав:

Це для нас – “гарна”. А як щодо Європи? Їм би більше сподобалася така драйвова пісня Сердючки, як “Зроби мені дощ із шампанського”. А для пісні про калину є інші, фольклорні конкурси. Перемога – просто мрія…

Вгору