Українські виробники картоплі змушені знижувати ціни

31 серпня 2023, 22:31

З початку тижня ціни на картоплю в Україні значно знизилися. Основною причиною для таких тенденцій став старт збиральних робіт в основних регіонах виробництва і, як наслідок, збільшення поставок картоплі на ринок, повідомляє EastFruit,

На сьогодні відпускні ціни на картоплю вже варіюються в межах 6-9 грн/кг, що в середньому на 17% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня. Крім того, фермери кажуть, що покупці стали більш вимогливими до якості цієї продукції. Якщо торік без особливих зусиль вдавалося реалізовувати навіть дрібну картоплю, то зараз така продукція не дуже популярна. В основному відносно непогано продаються великі оптові партії цієї продукції середнього калібру.

Зазначимо, що наразі картопля на ринку України вже коштує в середньому на 10% дешевше, ніж в аналогічний торішній період. При цьому учасники ринку налаштовані досить песимістично. За їхніми словами, з огляду на досить великі обсяги картоплі на ринку, розраховувати на зростання цін найближчим часом не доводиться.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору