Ухвалення урядового проекту бюджету на 2018 рік посилить економічну кризу, – Королевська

29 листопада 2017, 08:03

У 2017 році Україна стала лідером світових анти-рейтингів. Колись процвітаюча країна зупинена у розвитку і відкинута на десятиліття назад. Про це заявила народний депутат від Опозиційного блоку Наталія Королевська.

Країна стала лідером серед найбільш корумпованих країн, при цьому, за даними ООН, понад 60% населення України проживає за межею бідності.

Оголошені реформи, кількість яких досягла цифри 144, що існують лише в уяві та звітах чиновників Кабміну і Адміністрації президента, не принесли ніяких позитивних результатів.

У той же час, «продавлені» через парламент на догоду МВФ пенсійна реформа, реформи освіти та охорони здоров'я поставили населення України на межу злиднів і виживання.

Однак замість спроб стабілізації економічної кризи і створення передумов для розвитку, уряд знову пропонує Верховній Раді затвердити бюджет злиднів при одночасному зростанні витрат на утримання силового блоку і чиновницького апарату.

«Тільки зміст фінансово-господарського департаменту Кабміну планується збільшити на 244%, витрати на утримання апарату Верховної Ради збільшуються на 64%. При цьому прожитковий мінімум для громадян України можуть запропонувати встановити в 1 700 гривень», - зазначила Наталія Королевська.

Ухвалення урядового проекту бюджету України на 2018 рік означає подальше поглиблення економічної кризи, зростання зовнішніх боргів при абсолютній відсутності перспектив стабілізації і розвитку країни.

«В умовах жорстокої економічної кризи держава повинна запропонувати варіант бюджету соціального захисту і стабілізації, закласти передумови для розвитку України. Проект бюджету - це стратегічний документ, який визначає положення країни і соціальний статус її громадян. Ми бачимо в проекті бюджету тільки тотальну економію на потребах людей і зростання витрат на силові структури. Це не професійний підхід, який позбавляє Україну майбутнього. Ми не голосуватиме за такий проект бюджету», - заявила Наталія Королевська.

Матеріал надано прес-службою політика.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору