Учителі з черкаської гімназії тренувалися навчати англійської по-новому

14 вересня 2017, 20:18

Учителі англійської мови гімназії № 9 Наталія Гребенюк та Наталія Захаричева-Убоженко наприкінці серпня відвідали тренінг, під час якого вони готувалис до навчання англійської мови у початковій школі у новому контексті та за новими стандартами. 

Упродовж 18-23 серпня у місті Біла Церква вони успішно пройшли 40-годинний курс. Загалом участь у тренінгу взяли 200 вчителів зі 100 шкіл України, які беруть участь в пілотному проекті "Нова українська школа". Навчання організували Міністерство освіти і науки України спільно із Cambridge English.

Під час тренінгу вчителі дізналися про підходи та найкращі техніки навчання граматики в початковій школі від автора та тренера, представника видавництва Кембриджського університету Герберта Пухти, про навчання із Quick Minds від консультанта з англійської мови видавництва Кембриджського університету Тетяни Шелепко та про навчання із Smart Junior від консультанта MM Publications з англійської мови Вікторії Плішкової. Під час курсу учасники підготувалися працювати за новими навчальними матеріалами.

За повідомленням Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Коментарі

Вгору