Учора на Черкащині стартував сезон полювання

12 серпня 2018, 14:09

Сезон полювання на пернату дичину на Черкащині розпочався з 11 серпня та триватиме до 31 грудня поточного року включно. Днями полювання встановлено  середу, суботу та неділю.

Всього в області функціонує 54 мисливських господарства, з них 6 підпорядковані обласному управлінню. Решта­ – мисливські господарства системи Українського товариства мисливців та рибалок та інших користувачів.

Відзначимо, що офіційно в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства зареєстровано понад 20 тисяч мисливців. Лісівники нагадують, що кожен мисливець зобов’язаний мати при собі посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, відстрільну картку, дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю.

У разі використання під час полювання собак мисливських порід чи інших ловчих звірів і птахів, на них потрібно мати відповідний паспорт. Водночас в обласному гідрометцентрі попереджають, що вже зараз майже на всій території області зберігається 5 клас пожежної небезпеки. Тож у цей період варто бути обачними з відкритим вогнем в природних екосистемах.

Варто пам’ятати, що відповідно до розпорядження Черкаської облдержадміністрації №71 від 09.02.2017 під час надзвичайної пожежної небезпеки діє заборона відвідування громадянами лісів та в’їзду до зелених масивів транспортних засобів.

За інформацією прес-служби Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства 

Коментарі

Вгору