Учні однієї із черкаських шкіл можуть самостійно конструювати та програмувати роботів

12 березня 2020, 13:02

фото тематичне

Черкаська школа №30 однією з перших отримала комплекти LEGO ROBOCLASS для практичних занять з інформатики, фізики та інженерії.

Тепер учні можуть самостійно конструювати та програмувати роботів, брати участь в міських змаганнях з робототехніки, а в майбутньому – у закордонних.

Учитель фізики та інформатики Олександр Ластівка зазначає, що за допомогою таких комплектів учні вивчають не лише фізику, математику, інформатику, а й мистецтво, адже кожен працює індивідуально, їхні роботи – оригінальні, не схожі між собою.

- Школярі дуже зацікавились. Вже восьмого квітня у ЧДТУ буде фестиваль робототехніки, на якому ми будемо представлені командою – розповідає директор школи Микола Базилевський.

Директор департаменту освіти Сергій Воронов говорить, що впровадження новітніх технологій у навчання – не лише вимога часу, а й запорука успіху покоління, що підростає.

- Освічена й креативна молодь – гарантія розвитку міста Черкаси. Ми працюємо над тим аби оснастити “лего” максимальну кількість черкаських шкіл, – коментує Воронов.

За інформацією із пресслужби Черкаської обласної організації ВО "Свобода"

Коментарі

Вгору