Учні черкаської гімназії стали переможцями всеукраїнського конкурсу “Клас майбутнього від ЮніорБанку”

15 липня 2014, 14:57

Вперше учні черкаської гімназії №9 стали переможцями у всеукраїнському конкурсі від ЮніорБанку! Школярі цієї гімнації не так давно були фіналістами всеукраїнського конкурсу «Клас майбутнього» від ЮніорБанку, а нещодавно дізналися приголомшливу новину - вони переможці! Гімназисти мають рекордну по країні кількість карт “Юніора”, що є однією з умов участі в конкурсі.

Головний приз конкурсу устаткування інтерактивного класу школи - інтерактивна дошка ZnayBoard, робоче місце вчителя ZnayBook, система управління класом Mythware, роутер, проектор та 20 планшетів ZnayPad. Цей конкурс ЮніорБанк проводить спільно з компанією "Електронні освітні системи".

“Черкаська Гімназія № 9 видала грандіозні показники по кількості карток Юніора серед конкурсантів України. Майже у кожного учня 8-10 класів є така карта", - каже  керівник Напрямку ЮниорБанк у Черкаській області Андрій Вовченко. - Наразі ми продовжуємо співпрацю зі школярами навіть у літніх пришкільних таборах, що приносить задоволення й користь нашим дітям. А карта Юніора дозволяє гімназистам вже зараз отримувати перші ази фінансової освіти”.

Шукаєте якісні меблі для закладів освіти? Тоді заходьте та купуйте http://promin-osvita.com.ua/ua/catalog/school_furniture/audit_board

“Сьогодні ми передали обіцяне, вигране устаткування керівництву гімназії”, - говорить директор Черкаської філії ПриватБанку Віктор Шуршин. - Новітній, найсучасніший комп'ютерний клас буде чекати на учнів з першим вересневим дзвоником. Таке шкільне оновлення забезпечить якісну інформаційну освіту ще не одному поколінню школярів. Ми пишаємося, що саме наша, черкаська гімназія № 9, виборола всеукраіїнську перемогу».

Дирекція гімназії № 9 до вручення головного призу конкурсу готувалась не аби як. У школі виділили окреме приміщення, де наразі йдуть ремонтні роботи. У вересні гімназистів зустріне не тільки сучасне обладнання комп’ютерного класу, а й новенький, відремонтований клас. Весь педагогічний колектив з цікавістю чекає на своїх учнів, щоб зазирнути у щасливі, допитливі оченята юних геніїв.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору