У звенигородського підприємця забрали 35 га земель водного фонду

17 лютого 2017, 17:14

Господарським судом Черкаської області задоволено позовні вимоги прокурора, який виступив на захист інтересів держави, щодо витребування з незаконного володіння земельних ділянок на території Звенигородського району площею 35 га під ставками та гідроспорудами.

Факт неправомірного користування зазначеними вище землями виявлено органами прокуратури в ході вивчення стану використання земель водного фонду.

Встановлено, що в 2015 році фізичній особі-підприємцю сільською радою відмовлено у поновленні договору оренди землі водного фонду. Вказане рішення оскаржено ним в судовому порядку, однак переважне право на використання земельних ділянок в суді не доведено.  Незважаючи на відсутність чинного договору оренди, підприємець продовжував використовувати земельні ділянки для власних потреб, при цьому належне утримання ставків і гідроспоруд не забезпечив, чим порушив інтереси територіальної громади села.

Вказане порушення стало підставою для звернення прокуратури до суду з відповідним позовом, наразі орендаря зобов’язано повернути земельні ділянки в державну власність.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Коментарі

Вгору