У Золотоноші зі спортивною молоддю борються залізними ланцюгами

29 жовтня 2020, 14:00

У місцевій групі Золотоноші з'явився допис про те, що на один зі спортивних майданчиків міста невідомі повісили залізні ланцюги, аби люди не могли займатися спортом. Причина цього вчинку - невідома.

У коментарі під дописом небайдужі містяни обурюються, що подібне - не лише порушення блогоустрою, але й прояв зневаги до спортивної молоді міста.

Фото зі спільноти

Жителька Золотоноші Ольга Черненко наголошує, що подібні дії зі спортивним інвентарем - варварство.

- Того, хто зробив таке варварство, потрібно знайти і добре покарати. Не подобається жити в багатоповерхівці - купуйте будинок і в ваш двір ніхто не прийде. У нашому дворі багато молоді, яка шумить і співає на гітарі, граєть і спілкується, щось святкує. І нічого дивного в цьому немає. А якщо ламають майданчик - викликайте поліцію, -- наголошує панні Ольга.

Жителька будинку Валентина Ханіна, у дворі якого розташований дитячий майданчик із пов'язаними залізними ланцюгами, коментує, що до інциденту можуть бути причетні пенсіонери.

- Таку красу по будинку Незалежності, 45 навів старший по будинку Анатолій Іванович, щоб діти не займались на перекладинах. Говорить дітям, щоб ті йшли у парк і там займалися. Але в парку спортивний інвентар для них малий і незручний. Пенсіонери цього будинку також обнагліли - розповідають дітям, де їм потрібно гуляти, де ставити мотоцикли і де кататись, щоб за будинком не їздили - їм заважає шум мотоциклів, -- обурюється пані Валентина.

Начальник Управління житлово-комунального господарства Золотоніської міської ради Олександр Флоренко наголошує, що подібні дії зі спортивними майданчиками - фактично пошкодження об'єкту благоустрою.

- За такі дії передбачена відповідальність згідно ст. 152 КУпАП. У випадку, якщо хтось володіє інформацією стосовно того, хто це зробив, то наші муніципальні інспектори з радістю нагородять ненависника дітей протоколом. Будемо вдячні за інформацію. Якщо ж той, хто вчинив подібне, вважатиме, що це не порушення - нехай оскаржить дії інспекторів у судовому порядку.

Він додає, що останнім часом подібних інцидентів стає дедалі більше.

- У деяких дворах люди кістьми лягають та страйкують проти встановлення дитячих майданчиків. Чесно кажучи, дивуюсь від того, що робиться в головах у деяких представників суспільства, - розповідає Олександр Флоренко.

Натомість мешканці багатоповерхового будинку, поблизу яких розташований "ззаборонений" спортмайданик, жаліються ще й на буденну поведінку пенсіонерів.

- Я живу в цьому дворi і коли мiй син катається на самокатi, пенсіонери його проганяють із двору. Дуже важко жити в суспiльствi, де бiльшiсть - психологiчно хворi люди, - розповідає пані Олена.

Ірина Пилипенко також розповідає про неприємну ситуацію, свідком якої стала.

Влітку була свідком того, як у "китайці" бабуся з другого поверху ганяла дітей, які каталися на волосипедах і скейтбордах, мотивуюи це тим, що їй "полежать не дають". Це було посеред дня. Тому питання: куди подітися дітям? Чи свої були німі і в підвалі сиділи? - обурюється Ірина Пилипенко.

Досі ланцюги зі спортивного майданчика не зняли. Інспектори просять повідомити обставини ситуації і вказати на особу, яка повісила ланцюг на спортивний інвентар.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору