У Золотоноші затримали чоловіка під час перевезення наркотичних засобів

06 лютого 2018, 09:02

У провадженні Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області перебуває кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 309 КК України.

В ході досудового розслідування встановлено, що 32-ріний мешканець м. Золотоноша, в невстановлений слідством час та місце всупереч встановленому законом порядку обігу наркотичних засобів, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння, та бажаючи настання їх шкідливих наслідків, умисно, повторно, без мети збуту, незаконно придбав, психотропну речовину «Амфетамін», яку зберігав у власному одязі, у полімерних прозорих пакетах до вилучення працівниками Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області.

Чоловік був раніше засудженим за вчинення злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобі, на шлях виправлення не став та продовжив свою злочинну діяльність.

31.01.2018 чоловіка під час перевезення наркотичних засобів затримано в порядку ст.. 208 КПК України та оголошено про підозру у вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 309 КК України, а незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту, вчинені повторно.

Досудове розслідування триває, підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 2 до 5 років.

За інформацією Золотоніської місцевої прокуратури

Вгору