У Золотоноші запустять зимовий фонтан

02 грудня 2016, 17:58

237529

Центр Золотоноші вже почали прикрашати до Нового року. Сьогодні у місті приступили до встановлення ялинки, також прикрашають площу і встановлюють світлову ілюмінацію на фонтані.

Як розповіла у коментарі «Про все» заступниця міського голови Золотоноші Світлана Суддя, зараз тривають підготовчі роботи.

- Монтувати ялинку розпочинаємо завчасно через її складну конструкцію. Наша ялинка буде обертатися навколо своєї осі, тому встановлюється ще й редуктор. Сподіваюся, що до 10 грудня вона вже буде повністю готовою. А офіційно відкриватимемо міську ялинку 19 грудня, у День Святого Миколая, - розповідає пані Світлана.

Окрім ялинки золотонісців порадують ще й яскраво прикрашеною площею. Вона, говорить Світлана Суддя, буде відрізнятися від торішньої.

- Але розкривати секрети поки що не будемо. Скажу тільки, що цього року ми ще створюємо світлову ілюмінацію на фонтані. Таким чином, у нас буде зимовий фонтан. Запустити його мають вже в понеділок. Буде дуже гарно, бо ж ми хочемо створити для містян справжній новорічний настрій, - каже заступниця міського голови.

Нагадаємо, торік у Золотоноші вперше встановили ялинку, яка обертається навколо своєї осі. Завдяки цьому Золотоноша перемогла на обласному конкурсі на найкраще новорічно-різдвяне оформлення площі.

Коментарі

Вгору