У Золотоноші судитимуть водія, який в серпні 2017 року збив мотоцикліста

04 квітня 2018, 15:50

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України, а саме порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому тяжкі тілесні ушкодження.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 25-річний чоловік в серпні 2017 року керуючи автомобілем «ГАЗ-3302» рухаючись в одному із сіл Злотоніського порушуючи вимоги п.п.2.3 б) 10.1 Правил дорожнього руху України, не був уважним до дорожньої обстановки і відповідно не відреагував на її зміну, та виїхавши на смугу зустрічного руху, де скоїв зіткнення з мотоциклом який рухався в зустрічному напрямку. В наслідок дорожньо-транспортної пригоди водій мотоцикла  отримав тяжкі тілесні ушкодження у вигляді травми правої нижньої кінцівки з відкритими переломами правої великогомілкової, правої малогомілкової кісток.

28.03.2018 досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні завершено, обвинувальний акт направлено для розгляду до Золотоніського міськрайонного суду.

Довідково: санкція ч. 2 ст. 286 КК України передбачає покарання у вигляді терміном від 3 до 8 років.

За повідомленням Золотоніської місцевої прокуратури.

Вгору