У Золотоноші хочуть створити муніципальну варту

21 листопада 2016, 15:22

munitsupalna_politsia_vinn4-e1477594419458

У Золотоноші збираються створити муніципальну поліцію. Людей до неї набиратимуть серед АТОвців.

Як розповів в коментарі «Про все» начальник управління ЖКГ Золотоніської міської ради Олександр Флоренко, якщо рішення про створення поліції підтримають місцеві депутати, то вже наступного року Золотоношу патрулюватиме новостворена комунальна служба.

- Міський голова дав завдання готувати проект рішення та робити розрахунки по формуванню бюджетного запиту на 2017 рік щодо створення у Золотоноші муніципальної поліції. На жаль, Верховна Рада ще не затвердила закон про муніципальну варту. Але ми можемо скористатися законом про місцеве самоврядування і створити муніципальну поліцію, як комунальне підприємство. Тож, якщо золотоніські депутати за це проголосують, то формувати варту розпочнемо вже із перших чисел січня, - зазначає Олександр Флоренко.

Він зауважує, що в Золотоноші така поліція справді необхідна, адже вона б стала доброю підмогою для міського відділу по контролю за благоустроєм.

- Коли хлопці з цього відділу йдуть у рейд, то золотонісці, інколи, неадекватно на них реагують. А коли поруч буде людина у формі, яка представлятиме муніципальну варту, то й спілкування буде спокійнішим, - говорить Флоренко. - Наразі мова йде про 4 особи. Стати в ряди нової структури пропонуватимемо, передусім, хлопцям, які повернулися до міста із зони АТО. Вони захищали країну на сході, тож знають як навести порядок у місті.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору