У Золотоноші депутати отримали по 10 тисяч гривень у свої фонди

27 грудня 2016, 19:14

bjudzhet-2017-glavnye-punkty-zakona_rect_8ce9d7cd167351dae3eec974c50962c6

У Золотоноші прийняли бюджет на 2017 рік. За головний фінансовий документ депутати Золотоніської міськради проголосували одноголосно. Найбільше коштів спрямували на соціальну та культурну сферу, також передбачили і кошти на депутатський спецфонд.

- Депутати добре попрацювали у комісіях, обговорили всі питання, які виникали по бюджету, врахували всі зауваження. На сесії також була висока депутатська явка і бюджет ми прийняли одноголосно, - зазначає міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський.

Загальна сума бюджету, за якою Золотоноша житиме упродовж наступного року, становить  265,5 млн. грн. Більшу частину видатків золотоніські обранці спрямували на соціальну та культурну сферу. Але, зауважує міський голова, бюджет будуть ще підкореговувати.

Варто додати, що частину коштів було направлено у депутатський спецфонд. На кожного депутата передбачено по 10 тисяч гривень.

- Цього року розпочали з 10 тисяч гривень на депутата, загальна сума – 350 тисяч. Ці кошти депутати витрачатимуть на роботу у своїх округах. Але вже зараз деякі депутати планують скласти гроші до купи та витратити їх на  якийсь спільний проект, наприклад, на встановлення пішохідного світлофора, - говорить міський голова.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору