Поліція розбирається з бараном, який напав на маму з дитиною в Золотоноші

09 листопада 2021, 15:15

Про інцидент розповіла жителька Золотоноші Галина Колісник. Жінка пригадує, що її врятував чоловік, який у момент інциденту проїжджав повз. Він відбив її та дитину в барана, який на них напав.

Галина Колісник розповідає у своєму дописі в "Фейсбук", що напад тварини стався 6 листопада на перехресті вулиць Баха та Франка близько 15-ї години дня.

- Мужчина, який проїжджав повз, врятував мене і мою доньку. Річ у тому, що на нас напав баран і безперервно наносив удари! Але агресивною була не лише тварина, а і її власники — представники ромської національності. Коли ми викликали поліцію, вони відреагували негативно — словами "Нічого страшного не трапилось, баран же не убив вашу дитину!". А якби вбив? Тепер у дитини величезний переляк, а у мене — забій стегна, — обурюється потерпіла.

У поліції журналістам "Про все" підтверджують: такий виклик справді був.

- Поліцію викликали в Золотоношу на цей інцидент. Там справді з двору вискочили барани й один з них напав на маму з дитиною. Зараз поліція розбирається в цьому інциденті. Баран ще живий, — каже речниця Нацполіції Черкаської області Зоя Вовк.

Подальша доля агресивного барана на сьогодні невідома.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору