У власника розплідника алабаїв знову демонтують паркан

22 травня 2015, 21:29

444f1afe37282fe6501515885cbda9c1 (1)

Міська влада вирішила знову демонтувати парк, який власники розплідника алабаїв повторно встановили, пишуть Новини Черкащини.

За відповідне рішення проголосувало 9 членів виконавчого комітету.

“Нам треба демонтувати паркан, який повторно встановили власники скажених алабаїв. Перша спроба дала свій результат, оскільки собаки не вигулювалися у дворі, а постійно сиділи в хаті. Це створило додаткові незручності власникам алабаїв. На мою думку, окрім паркану, потрібно

Вилучати також алабаїв”, - зазначив начальник управління інспектування Олександр Давиденко.

Член виконкому від громадськості Олексій Романов також підтвердив, що й найближчий вівторок громада збирається вилучити небезпечних алабаїв у жителів міста.

Заступник міського голови Олександр Ільченко переконаний, що це питання необхідно розглядати з точки зору безпеки черкащан.

“Люди отримують тварин, які є загрозою для життя черкащан. І ми вже бачили страшні результати дій цих алабаїв. Тому ми хочемо забезпечити у цьому місті порядок”, - прокоментував прийняте рішення виконкому Олександр Ільченко.

В той же час члени виконкому підтвердили, що у разі чергового невиконання рішення власниками алабаїв, саме вони будуть нести відповідальність за можливі небезпечні випадки, які можуть трапитися з черкащанами через це.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору