У владі потрібні нові люди, нові підходи і принципи, – Котляр

06 квітня 2018, 11:16

Нещодавно наша держава відзначила 26-у річницю створення Служби Безпеки України. Більше 20 років в структурі СБУ працював Олег Котляр, займаючи керівні посади в управлінні СБУ в Черкаській області, а  3 квітня 2014 року Указом в.о. Президента України Валентина Турчинова  був призначений на посаду начальника. І ось вже майже чотири роки працює поза цією структурою. 

Про діяльність СБУ

- Моєму призначенню очільником обласного Управління СБУ у 2014 передувала служба у спецорганах з 1995 року, починаючи з посади оперуповноваженого і до першого заступника начальника управління. Як ви пам’ятаєте, на початок квітня 2014 року уже був анексований Крим, над Україною нависла загроза повномасштабної війни з путінською Росією… Після подій Революції Гідності у нас на Черкащині було практично повністю паралізовано органи влади і управління. Тому Голова СБУ Валентин Наливайченко при призначенні мене на посаду поставив найголовнішу вимогу – забезпечити в області захист конституційного ладу і територіальної цілісності, не допустити проявів сепаратизму. І це завдання, на моє переконання, Управлінням було виконано, – згадує Олег Котляр. - За 26 років існування найтяжчий період своєї діяльності спецслужба переживає з 2014 по теперішній час. Основним чинником цього є війна на сході нашої держави і основні зусилля спрямовуються на недопущення втрати незалежності України, яку ми, як здавалося, вибороли в 1991 році…

Ну, а на оцінку суспільством результатів роботи СБУ вливає загальна недовіра українців до нинішньої влади. Але, на моє переконання, в цілому кадровий склад органів безпеки здатен професійно захистити нашу державу, хоча безумовно потрібні системні зміни в СБУ.

Про завдання тепер як керівник обласного осередку Руху Валентина Наливайченка“Справедливість”

– Наразі Валентин Наливайченко зустрічається з людьми по всій країні. Про що люди говорять? Вони, в першу чергу, вимагають гідного і справедливого життя.

Я цілком підтримую думку нашого лідера: у владі потрібні нові люди, нові підходи і принципи. Головна і безумовна вимога – служити людям, забезпечуючи гідну працю і пенсію та захищати кожного громадянина. Не виконав обіцянок президент або депутат –  з посади! Люди мають право обирати нову владу і міняти її, якщо владці крадуть і зневажають простих людей. ЄС і США тиснуть на нинішню українську владу через корупцію у владних кабінетах, тому що це є причиною жахливого життя людей, бідності, несправедливості, зростання цін…  Потрібно виконати народну вимогу і нарешті на ділі відокремити владу від бізнесу, а там, де це залишається – ввести кримінальну відповідальність. От, нині корумпована влада панічно боїться створення антикорупційного суду. Та ми маємо добитися цього, щоб по всій країні  захистити людей від корупції.

Чи планує “Справедливість” йти на президентські та парламентські вибори

– Так, планує. Процитую лідера Руху Валентина Наливайченка, який на питання чи буде він балотуватися на президентські вибори чітко відповів: “Буде довіра людей – однозначно буду”.

Зараз склалася дивна ситуація, коли наш лідер має значну підтримку серед людей, але його прізвіще «забувають» вносити до соцопитувань. І зрозуміло чому, адже він не вигідний нинішнім владцям, як сильний конкурент, ну, і тому що наша політсила не платить гроші за усілякі замовні анкетування. Але ми покажемо приклад, що не гроші головне на виборах – не важливо парламентських чи президентських – а люди, спілкування з ними. Наша обласна організація довела це на останніх виборах до ОТГ в області. Ми, як нова молода політична сила, вже маємо своїх депутатів у багатьох новостворених громадах у Жашківському, Смілянському, Кам’янському, Уманському, Канівському районах. А це підтверджує, що і Валентин Наливайченко, і наша політична сила в цілому  мають гарні перспективи на майбутніх і президентських, і парламентських виборах.

 

Вгору