У Ватутіному розпочали вакцинувати проти сказу та стерилізувати безпритульних тварин

11 липня 2017, 14:55

Міська влада Ватутіного дала можливість волонтерам та небайдужим ватутінцям стерилізувати і вакцинувати тварин, якими вони опікуються,  за рахунок міського бюджету.

- У нас не було можливості виділяти окреме приміщення для ветеринарних робіт та майданчик для утримання безпритульних тварин. Тому ми пішли іншим шляхом, - розповідає перший заступник міського голови м. Ватутіне Юрій Кубявка. – Виділили із міського бюджету кошти для оплати послуг ветеринарного лікаря, що вакцинує тварин та проводить стерилізацію методом, який не потребує тривалого утримання тварин до і після операції.

Тож тепер, відповідно до міської Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Ватутіне та с. Скаливатка гуманними методами на 2017-2020 роки,  громадські організації, волонтери та небайдужі мешканці міста, можуть доставляти на стерилізацію до ветеринарної клініки ПП Притула  безпритульних тварин, якими опікуються.  Це можна робити щовівторка та щочетверга (із 8:00 до 14:00), маючи при собі паспорт.

На місці проводитиметься облік тварин, їх фотофіксація, крім того, ветлікар вставлятиме бірки у вухо кожної вакцинованої та стерилізованої тварини, за якими їх потім легко буде ідентифікувати.

- Для початкового етапу, ми розраховуємо провести стерилізацію і вакцинацію 50 тварин, а потому, проаналізувавши подальші потреби, на наступних сесіях міської ради виділяти нові кошти для вирішення проблеми безпритульних тварин, - говорить Юрій Кубявка.

Коментарі

Вгору