У Ватутіному роботодавцям компенсували ЄСВ за 34 працівників

10 серпня 2017, 06:36

Одним з ефективних методів щодо стимулювання роботодавців до створення робочих місць є компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування за особу, яка була працевлаштована за сприяння служби зайнятості, пише "Діловий регіон".

Упродовж І півріччя такою послугою скористалися 11 роботодавців м. Ватутіного. Серед них ТОВ "Комбінат баранкових виробів", ТОВ "Гален 1", ТОВ "Тех-Тор-Буд" та місцеві підприємці – Людмила Базилевська, Лариса Радченко, Юрій Конов, Інна Ковтун, Валентина Затинанок, Надія Радченко, Юлія Задріпняна та Сергій Ткаченко.

Роботодавці звернулися до Ватутінського міського центру зайнятості з метою пошуку працівників, їм була надана консультація щодо можливості отримання компенсації ЄСВ та підібрані особи з-поміж безробітних.

Нині підприємці працевлаштували на новостворені робочі місця 34 безробітних.

- Роботодавцям ми надаємо широкий спектр послуг щодо підбору персоналу та виконуємо важливу соціальну функцію, допомагаючи людям. Ми завжди готові до співпраці. Фахівці центру систематично проводять роз’яснювальну роботу. Тільки з початку року організовано та проведено ряд інформаційних семінарів, круглих столів, днів відкритих дверей на підприємствах, презентацій роботодавців та ярмарок вакансій, в яких взяли участь більше 250 роботодавців, - розповіла директор міського центру зайнятості Ольга Пастернак.

Вгору