У ТЦК відреагували на закиди черкаських військових про зламані машини для ЗСУ

22 травня 2023, 10:27

У Черкаському обласному територіальному центрі комплектування відреагували на претензії військових про нібито незадовільний стан техніки, які передавали військкомати в рамках мобілізаційних заходів.

Нагадаємо, днями деякі черкаські військові заявили, що отримують від ТЦК старі та несправні автомобілі, у які бійцям доводиться вкладати сотні тисяч власних гривень, аби транспорт міг нормально їздити.

Речниця обласного ТЦК Аліна Кривошея в коментарі для Про все розповіла, що зламаний автомобіль не прийме відповідальна особа, яка його оглядає.

Якщо автівка технічно справна, військові підписують акт про прийом-передачу.

"Будь-який підрозділ, ТрО або інша бригада, коли ми привозимо їм автомобілі, то вони їх оглядають, - каже речниця. - Якщо все добре і авто підходить, відповідальні особи підписують акт прийому-передачі. Якщо не підходить, вони документ не підписують. Тобто, ТрО все, що отримували - перевіряли. Огляд відбувається дуже прискіпливо і ніхто не візьме зламану техніку. Все прозоро і ніколи не було, що комусь відправляли кращі машини, а комусь гірші. Є автомобільні служби, де окрема людина переймається питанням прийому. Тому не може бути такого, що військовим передають непотріб".

Водночас Черкаській ТрО вже досить довгий час не передають транспорт саме від ТЦК.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Остап :

Звідки в цієї речниці ще береться совість розповідати такі казки? Передають мотлох, який ми ремонтуєм за власні кошти і крапка!

Віталій :

Казкарка, як і більша половина тцк

Олег :

Всі ТЦК такі неправдиві.

Юрій :

Візьміть цю речницю і відправте на цій “справній” техніці на марш в декількох сотень кілометрів. І хай трохи покрутить справні гайки власними руками.

Вгору