У центрі Умані запустять повітряну кулю

18 листопада 2015, 17:22

ivWtrHwpzHw

21 листопада о 11.00 у ДІАЗ "Стара Умань" відбудеться презентація Черкаської обласної Федерації повітроплавання та авіамоделювання. А потім професійні українські аеронавти на центральній площі міста запусть в небо повітряну кулю.

21 листопада 1783 року французький фізик Жан Франсуа Пілатр де Розьє і маркіз Франсуа д’Арланд у передмісті Парижа здійснили перший в історії політ на повітряній кулі (монгольф’єрі), що стало початком яскравої ери повітроплавання.

З нагоди 232-ї річниці першого освоєння аеростатом небесного простору, 21 листопада 2015 року у Державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань» (вул. Радянська, 31) о 11.00 год. відбудеться урочиста презентація Черкаської обласної Федерації повітроплавання та авіамоделювання.

Після презентації новоствореної формації, що об’єднає собою широке коло професійних українських аеронавтів, на центральній площі міста Умань (за наявності сприятливих погодних умов) відбудеться запуск повітряної кулі.

Присутні зможуть детально ознайомитися з історією розвитку та сучасними тенденціями повітроплавання як найбільш мальовничої сфери туризму, спорту та відпочинку. Крім того, усім бажаючим відкриється можливість пройти майстер-клас із підготовки до польоту теплового аеростата. Аудиторія дізнається все про безпечні та захоплюючі польоти на повітряних кулях над Уманню – живописним містом з величезною культурною та історично спадщиною.

За інформацією виконкому Уманської міськради

Поділитись

Коментарі

Вгору