У центрі Шполи може з’явитися новий громадський туалет

26 лютого 2016, 16:55

tualet

2 лютого на засіданні постійної комісії Шполянської міської ради з питань планування бюджету та фінансів було розглянуто пропозицію міського голови Сергія Кравченка щодо створення в центрі Шполи нової громадської вбиральні. Для облаштування туалету було вирішено надати 200 000 гривень.

Дуже довгий час представники міської та районної влади намагалися вирішити питання щодо створення в центрі Шполи нової вбиральні. Оскільки відсутність громадського туалету – незручність перш за все для жителів Шполи, які приходять у центр для відвідування концертів і масових заходів. Такої ж думки дотримується і директор Шполянського міського парку дитячого дозвілля Тетяна Каландирець, яка неодноразово чула нарікання від відвідувачів парку про те, що в центрі немає чистих вбиралень, які відповідали б санітарно-гігієнічним нормам.

На засіданні комісії з питань планування бюджету та фінансів було вирішено надати 200 000 гривень для облаштування громадського туалету із окремим входом в частині приміщення готелю «Шпола-центр». Як повідомив мер Шполи, там можна створити вбиральню, оснащену новою сантехнікою, де проводитиметься регулярне щогодинне прибирання.

Проект рішення щодо облаштування туалету депутати Шполянської міської ради на засіданні 5-ї сесії підтримали, розробляється проектно-кошторисна документація.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору